Lokalita

BYTY OBORA ZÁSMUKY

Občanská vybavenost příroda na dosah

Školky, škola, pošta

Lékař, lékárna, obchody

Zámek, krásná příroda

restaurace, sportovní vyžití

Uhlířské Janovice

Kolín

Kutná Hora

Praha, Chodov

Projekt Obora leží v místě s kompletní občanskou vybaveností. V městě Zásmuky se nacházejí dvě školky, základní škola, samosprávní úřad, pošta, lékař, lékárna a několik restauračních zařízení. Dále také několik prodejen potravin a obchodů denní potřeby. Nově také vzniká supermarket společně se stanicí technické kontroly vozidel přímo v místě projektu Obora.

Lokalita je bohatá na historické památky, které jsou ideálním cílem výletů. Město Zásmuky se pyšní zámkem, který patří Pánům ze Šternberka. Na zámku se každoročně pořádá pouť a další zábavní akce. V blízkosti leží historické město Kouřim s Muzeem lidových staveb. Nedaleko se také nachází Sázava, Sázavský klášter a světově známý hrad Český Šternberk.

Nedílnou součástí lokality je pobyt v přírodě a sportovní vyžití. Přilehlý les nabízí nespočet možností na relaxační procházky nebo cykloturistiku na čerstvém vzduchu. V dochozí vzdálenosti je funkční fotbalové hřiště.

V blízkosti se nachází několik vodních útvarů jako je například Vavřinecký rybník. V neposlední řadě je oblíbená oblast povodí řeky Sázavy, která je ideálním místem pro objevování i odpočinek.

Ze Zásmuk jezdí přímé spoje hromadné dopravy do Prahy a do okolních měst, jako jsou Kolín, Kutná Hora, Kouřim, Sázava a Uhlířské Janovice.

2 školky, škola

Lékař i lékárna

Fotbalové hřiště

Les a příroda

Pošta

Restaurace

obchody

Zámek

Rychlý kontakt

Neváhejte se obrátit na naši realitní makléřku, která má prodej všech bytů na starosti. Ohledně financování Vám poskytne komplexní informace níže uvedený finanční poradce.

Realitní makléřka

Ing. Kamila Kleiberová

Telefon

+420 724 227 448

Finanční poradce

Ing. Petr Fořt

Telefon

+420 723 437 233

Provozovatel webu

eDO Reality s.r.o.

Kontakt