O projektu

byty obora zásmuky

Moderní bydlení

Projekt Obora Zásmuky spojuje komfort nadstandardního bydlení s dobrou dostupností do Prahy a zároveň život v blízkosti přírody a lesa, který je základem zdravého bydlení a přináší klid a odpočinek.

Projekt Obora klade důraz na propojení moderního života a přírody, což je v dnešním hektickém světě občas těžko dosažitelné. Všudypřítomný čerstvý vzduch a příroda na dosah ruky jsou patrné v každém aspektu Obory. Tomu nasvědčují výhledy na les přímo z okna a terasy, které přinášejí pocit klidu a ticha.

Projekt byl navržen společností ABM architekti s.r.o., kteří ve svých projektech dokonale kloubí moderní a praktický design s udržitelností.

byty obora zásmuky

O developerovi

Výstavbu zaštiťuje firma Byty Obora Zásmuky s.r.o., což je dceřiná společnost firmy BFK service a.s. Firma BFK service a.s. je na trhu od roku 2008.

Díky tomu má plnoleté zkušenosti s realizací soukromých i státních zakázek bytového i nebytového charakteru. Hlavní filozofii firmy je stavět udržitelným způsobem s ohledem na férový přístup.

Mezi developerské projekty, které firma BFK service a.s. realizovala, patří výstavba rezidence Na Kopečku v Kolíně a řadových domů Za Tofu Zásmuky.

byty obora zásmuky

Časová osa projektu

Velice nás těší, že jevíte zájem o naši nabídku. Jsme si vědomi, že koupě nemovitosti je jedním ze životních milníků. Proto jsme připraveni nejen postavit vysněný byt, ale i Vás provést celým procesem koupě, abychom Vám zajistili maximální a komplexní komfort. Níže naleznete orientační časovou posloupnost jednotlivých částí projektu.

1. 

Získání stavebního povolení Q2 2022

2.

Začátek stavby březen 2023

3.

Začátek prodeje bytů léto 2023

4.

Hrubá stavba dokončena Q4 2023

5.

Začátek kolaudačního řízení srpen 2024

6. 

předání bytů kupujícím Q4 2024

Rychlý kontakt

Neváhejte se obrátit na naši realitní makléřku, která má prodej všech bytů na starosti. Ohledně financování Vám poskytne komplexní informace níže uvedený finanční poradce.

Realitní makléřka

Ing. Kamila Kleiberová

Telefon

+420 724 227 448

Finanční poradce

Ing. Petr Fořt

Telefon

+420 723 437 233

Provozovatel webu

eDO Reality s.r.o.

Kontakt